Ana sayfa Sevgi Büyüleri Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

153
3

Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü Sevgi büyüsü, insanların birbirleri ile bir arada olmak ve aşk yaşamlarını kusursuz bir şekilde sürdürmek adına tercih ettikleri bir seçenektir. Gerçek sevgi büyüsü yapıldığında insanların gerçek aşkı buldukları ve daha sağlıklı bir ilişkiye de kapı araladıklarından söz etmek gerekir. Siz de gerçek aşkı arıyor ve sevdikleriniz ile güçlü bir bağ kurmak istiyorsanız mutlaka sevgi büyüsü yaptırmanız gerekecektir.

Erkekler ya da kadınlar tarafından yaptırılabilecek olan sevgi büyüsünün en önemli yanı ilim sahibi bir hoca ya da medyum tarafından yapılması gerekliliğidir. Bu büyüyü yaptırmak için tercih edeceğiniz hocanın daha önce gerçekleştirdiği büyü ile alakalı gerçek manada başarılı olduğundan emin olmalısınız.

Sevgi Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Bu büyü nasıl etki eder diye merak eden hemen herkesin kafasındaki temel soru işareti sevginin nasıl ortaya çıkacağıdır. Örneğin büyü yapılacak olan kişi bir anda aşkını itiraf mı edecek yoksa yavaş yavaş karşısındaki kişiye bağlanacak mı?

Sevgi büyüsünün etkili olabilmesi ve karşı taraf için anlam ifade etmesi açısından en önemli konu yapılan büyünün niteliğidir. Bu nedenle de büyü yapılırken hangi yöntemler uygulanmış ve medyum neyi amaçlamışsa sonuç o şekilde gerçekleşir. Daha açık bir ifade ile medyumdan karşı tarafın bir anda size âşık olacağı bir büyü istemişseniz bunu sağlamak mümkündür.

Sevgi Büyüsü Hazırlanışı

Bu büyü ok titiz bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Medyum ya da hocanın kendi ilmini ortaya koyarken büyü talep eden kişilerin de mutlaka büyüye inançlı bir şekilde beklemesi gerekir. Büyüyü başarılı bir şekilde sonuçlandırmak istiyor ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız hazırlanış sırasında medyum ya da hocadan mutlaka destek talep etmelisiniz.

Konusunda uzmanlaşmış olan hoca size neler yapmanız gerektiğini açıklayacaktır. Böylelikle sevgi büyüsünün gerçek anlamda tutması sağlanır. Büyünün hazırlanışı esnasında yapılacak bir yanlışlık büyünün tutmaması durumu ile sonuçlanabilir. Bu da sizin için oldukça büyük bir olumsuzluk anlamına gelecektir. Sevdiğinizin de sizi sevmesi için sevgi büyüsüne kalben ve bedenen inanmalısınız.

Ayrıca Kadına Yapılan Ayırma Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]

3 YORUMLAR

  1. eşimin beni çok fazla sevdiğini düşünmüyoum açıkçası. sevgi büyüsü bu anlamda bana yardımcı olur mu? derdime derman olur mu?

  2. sevgi celbi ile aşk bağlama celbi aynı şey mi oluyor hocam hangisini yaptırsak daha iyi ve kalıcı etki alırız? çok ihtiyacım var harmura aşk celbine

  3. Ben kazancımın bereketi için başvuru da bulundum. Şuan dualara deavm sürecindeyim Yasin beyi bir hafta sonra tekrar aryacagım. Devamında farklı bir işlem ile sürdürcekmişiz tamemen işlemler bittikten sonra soncları buraya yazıcam..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here