Ana sayfa Bağlama Duaları Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua

160
0

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğini kendine bağlamak için dua
Sevdiğini kendine bağlamak için dua

İnsanlar belirli bir yaşa geldiğinde hayatlarına birilerini katarlar. Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua: Bu kişiler aşk ve sevgi duyguların karşılıklı olarak hissedildiği bağa sahip olan kişilerdir. Ya da öyle sanılır. Sevdiğimiz, hoşlandığımız, âşık olduğumuz kişilere karşı hislerimizin karşılıklı olması biz ve hayatımız için değerlidir.. Çünkü bu tür duygu sorunları çözülmediği halde sorunu yaşayan kişinin hayatında büyük değişikliğe yol açabilir.

Ancak bu değişiklik amacı iyi olan bir değişim değildir. Bu tür sorunlar bizleri hayatlarımız da ilgisiz anlamsız ve hissiz yapabilir. Yani hayatlarımızı büyük oranda değiştirebilir. Bu nedenle sorun sahibi kişiler genelde duaları kullanırlar. Sevdiğini kendine bağlamak için dua aradıklarında karşılarına birden fazla seçenek gelebilir. Duaların insan üstünde etkisi vardır. Bu etki uzun zaman alsa da görülür.

Kızı Aşık Edecek Sözler

Bazen hayatımız da bulunan sevgililerimize, eşlerimize ufak sözler söyleyerek onları mutlu etmemiz gerekebilir. Gönlünü almamız ve onlara değer verdiğimizi hissettirmemiz gerekir. Bu tür konularda ne yapacağını bilmeyenlerimiz genelde soluğu Internet’te alırlar. Güzel sözler bulup onları tatlı dille karşılarına iletirler. Ancak bir de bu kadar ileri gidememiş hâlâ flört eden kişiler de vardır.

Bunlar ise karşısında erkeği veya kızı âşık edecek sözler bilmeyince internetten bakıp öğrenebilirler bu tür sorunlar yaygındır ve çözümü de basittir. Tatlı bir dil her şeyi çözebilir bu nedenle sevdiklerimize ve değer verdiklerimize hep tatlı dilli olmaya çalışmamız gerekir. Sevgi gibi aşk gibi duygulara henüz yeni başlamışsak bu tür tatlı dil konularına daha hâkim olmamız da fayda vardır.

Resme Bakarak Okunacak Dua

Sevdiğimiz, hoşlandığımız ve âşık olduğumuz kişilere hissettiğimiz bu duygular bazen bizi aşabilir. Yani kendini belli edip bizi etkisi altına alabilir. Bu zamanlarda insanlar genelde duygularıyla hareket eder. Bazı yanlış yapsalar da öyle olması gerektiğini düşünürler. Duygunun yoğun olduğu vakitlerde bizler resme bakmak, konuşmalarımızı hatırlamak ve hayaller kurmak gibi hareketler veya davranışlar sergileriz.

Bu hissettiğimiz sonsuz mutluluk gibi duygunun hiç bitmemesi için dua etme ihtiyacı hissederiz. Resme bakarak okunacak dua vardır. Bu tür şeyler yapan kişiler dualar okurlar veya ederler. Ettiğimiz duaların etki etmesi uzun zaman alsa da bu duyguyu hissetmek bile bizim için mucize gibidir. Hayatlarımızı o kişiyle sonsuza kadar birleştirmeyi isteriz ve bu devam eder.

Zilzal Aşk Duası

Yaşadığımız hayatlarda küçük bir aşka bile tohum veririz. Verdiğimiz bu tohum ya büyür ya da ölür. Bunu da kurduğumuz bağ belirler. Hissettiklerimizin karşılıklı olması her şekilde çok önemli bir bir şeydir. Bu nedenle hissettiğimiz şeylerin karşılıklı olmasına dikkat etmeliyiz. Bazılarımız da bu hissi hissedemezler. Karşılıksız kalırlar. Karşılıksız kalmaları her ne kadar hayatlarından büyük bir kısmını götürse de bu sorunu çözmek için yine de uğraşmaya çalışırlar.

Karşılıksız kalmak insan hayatını zora sokabilir. Duygularımıza ve düşüncelerime karşı hissizleştirebilir veya onlara karşı daha yoğun hissetmemizi sağlayabilir. Bu tür sorunları olanlar genelde dualardan yardım alırlar. Zilzal aşk duası  gibi aramalarla ulaşılabilirler. Duaların insan üzerinde etkisi fazladır. Bu da onları çözüm haline getirir. Bilmeliyiz ki bu etki biraz uzun zaman gerektirir. Bu uzun zaman içinde sabırlı olmakta bize kalmıştır.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Bağlamak

Bizlerin aşk ve sevgi duygularına ihtiyacı vardır. Birilerine karşı hissettiğimiz duyguların karşılıklı olması önemlidir. Bu bizi bu duyguları en güzel şekilde yaşayacağımız anlamına gelir. Hissettiğimiz şeylerin karşılıklı olmasının iyi olması yanında bir de karşılıksız kalmamızın kötü olması vardır.

Karşılıksız kalmak ise bizlerin hayatlarını duygusal ve psikolojik olarak derine gömebilir. Bu negatiflik bizim hayatlarımızı umutsuzluğa ve mutsuzluğa sürükler. Sorunları olan kimseler, sorunlarını dua ile çözmeye çalışmışlardır. Duaların etkisi fazladır. Bu etki uzun zaman içinde farkedilse de bu duaları en çok kullanılan yöntem yapar. Sevdiğin kişiyi kendine  bağlamak İçin dualar kullanılabilir. Fakat öncesinde güven kazanmamız da gerekir. Güven her duygunun kapısıdır.

Aşk Büyüsü Yaptıranlara Ne Olur yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here