Ana sayfa Büyüler Sakız Büyüsü Nedir, Yapılma Amaçları Nelerdir?

Sakız Büyüsü Nedir, Yapılma Amaçları Nelerdir?

7
0

Sakız Büyüsü Nedir, Yapılma Amaçları Nelerdir?

"<yoastmark

Sakız Büyüsü Nedir, Yapılma Amaçları Nelerdir? Genel olarak inceleyecek olduğumuz zaman birçok farklı nedenden ötürü yapılabilen bir büyü olarak gözlenir. Kişileri terk eden eşler ya da sevgililer varsa geri dönmesine ve yeniden şık olmaya yardımcı olur.

Sakız büyüsü de diğer büyü türlerinde yer aldığı gibi medyum hocalara yaptırılması en doğru kabul edilen büyüler arasında yer alır. Bu büyüden yardım almadan önce yıldız haritasına bakılarak işlemlere başlanır. Yıldız haritasından alınan sonuçlara göre ruhani varlıklarla iletişim kurularak büyünün daha etkili tutması için gerekli yardımlar istenir.

Sakız büyüsü yaparken dikkat edilmesi gerekenler kısmında birçok kural vardır. Eğer kurallara uygun bir şekilde hareket edilirse en kısa sürede istenen kalıcılık etkisi ile devreye girer. Tabi ki bu noktada havas ilmi bilgileri olan ve tecrübeli olan hoca ya da medyumlardan yardım almak gerekir. Yapımı tam 7 gün boyunca devam eder ve en özel büyülerden bir tanesidir.

Sakız Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Sakız büyüsü kaç günde etki eder sorusu incelenecek olduğu zaman yapım aşamaları tam 7 gün süren bir büyüdür. Etki süresi de büyü yapılan kişiye ve büyüyü yapan kişiye göre değişiklik gösterir. Bunlar ortalama olarak 15 ila 40 gün arasında değişiklik gösterebilir.

En geç 40 gün içerisinde terk eden eş ya da sevgili eskisinden daha çok aşık olarak, adeta kapıda köpek olurcasına özür dileyecek ve kendisini affettirmek isteyecektir. Bu kadar etkili bir büyü olmasından ötürü aşk büyüsü alanında büyü yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır.

Sakız Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sakız büyüsü nasıl yapılır sorusu da büyük merak konusu haline gelmektedir. Tabi ki nasıl yapılacağı konusunda çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü en özel büyülerden birisi olmasından ötürü en ufak bir yanlışlığa yer vermemek gerekir. Bu sayede bireyler daha rahat edebilir.

Eğer aksi bir yanlışlık yapılırsa ruhani varlıklar kişiye musallat olabileceği gibi bir yandan da istenen sonuçların tam tersi sonuçlar alınması gözlenebilir. Bundan ötürü bireylerin büyü yaptırmaya kesin karar verdikten sonra alanında uzman isimlerden yardım almak gerekir. Yapım aşamaları oldukça zahmetli ve 7 gün boyunca devam eder.

Sakız büyüsü yaptırma sırasında bireylerin ilk olarak yıldız haritaları çıkartılır ve bu harita medyumlar tarafından incelenerek uygun olan ruhani varlıklar ile iletişime geçilir. Okunan dualar ardından ruhani varlıklardan alınan yardım sırasında sakız kullanılarak işlemler uygulanır.

En geç 40 gün içerisinde etki eden bir büyü olurken kişilerin evlerde kendilerini kesinlikle denenememelidir. Ya da alanında uzman ve tecrübeli olmayan kişiler bu işlemi uygulamamalıdır.

Sakız Büyüsü Etkileri

Sakız büyüsü etkileri genel olarak incelenecek olduğu zaman hem aşık etme hem de geri getirme amacı ile uygulanır. En çok aşk alanında uygulanan büyü türüdür. Aşk acısı çekenlerden partneri tarafından terk edilmiş olan kişilere kadar birçok kişi tarafından tercih edilir.

Platonik olarak aşık olan kişiler de karşılarında olan kişiler kendilerine aşık olsun diye tercih edebilir. Gelen olarak sakız büyüsü etkisi nelerdir incelenecek olduğu zaman;

  1. Büyü yapılan kişiler eğer terk etmişlerse pişmanlık hissine kapılarak terk ettikleri kişilere kısa sürede geri dönerler.
  2. Bireyler arasında sevgi ve muhabbet bağı eskiye oranla daha sağlam olur.
  3. Her ne olursa olsun büyü yaptıran kişiyi bir daha asla terk etmezler.
  4. Bireyler arasında problem ya da anlaşmazlık durumları varsa kısa sürede ortadan kalkar.
  5. Eskiye oranla daha çok aşık bir hale gelirken bu aşk da daima yani kalıcı bir hal alır.

Bu etkilerden en iyi şekilde faydalanma düşüncesinde olan kişilerin alanında medyum hocalara gitmeleri ve niyetlerini tam olarak bildirmeleri gerekir. Kişilerin üzerinde büyülerin olduğunun fark edilmesine izin vermezken büyüler bozulmadan etkileri uzun süre kalacak şekilde sağlanır.

Sakız büyüsü de birçok büyü gibi ak büyüler kategorisinde yer alır ve sadece iyi niyet ile uygulanır. Bu yüzden de haram mı değil mi merak edilir. Her ne kadar kimseye zarar veren bir yapısı olmasa bile yine de haram olarak kabul edilir.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here