Ana sayfa Ayırma Büyüleri Kız Arkadaşıma Ayırma Büyüsü

Kız Arkadaşıma Ayırma Büyüsü

124
0

Kız Arkadaşıma Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri çok çeşitli amaçlar ve istekler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu ilk çağlara kadar dayanmaktadır. İnsanlar her zaman çeşitli amaçları için büyü yöntemlerini kullanmıştır. Günümüzde de ayırma büyülerinin sık sık yapılıyor olduğu, insanların isteklerine ulaşmak için bu yöntemi kullanıyor olduğu bilinir.

Ayırma büyüsü sayesinde insanlar sevdikleri insan ile olan ilişkilerini en iyi şekilde sürdürmeyi ve ilişkilerine dahil olan ya da olacak olan üçüncü bir kişiyi engellemek ister. Bu büyü kimi zaman bir erkeğe kimi zaman da bir kadına yapılır.

Biz bu yazımızda kadınlara yapılan ayırma büyüsünü ele alacağız. Yazıda kız arkadaşıma ayırma büyüsü ile ilgili pek çok bilgiyi göreceksiniz. Bu büyü nedir, ne anlama gelir, nasıl uygulanır ve hazırlanır, etkileri nasıl etkilerdir, kimler bu büyüyü yapabilir gibi çeşitli önemli sorulara en net yanıtları vereceğiz.

Sevdiğim Kıza Ayırma Büyüsü

İlk olarak sizlere bu büyünün ne olduğu anlatacağız, yani sevdiğim kıza ayırma büyüsü ne anlama gelir sorusunun yanıtını vereceğiz. Bu konuda şunları size söyleyebiliriz: Kız arkadaşa yapılan ayırma büyüsü ilişkiye dahil olan üçüncü şahısları ortadan kaldırmak amacı ile yapılır. Yani eğer kişi ilişkisinde aldatılıyor ise bu büyüyü kıza uygulayarak aldatma işine bir son verilmesini ister.

Kız Arkadaşıma Ayırma Büyüsü

Aynı zamanda eğer ilişki yok ise de bu büyü sevilen kıza uygulanır. Sevilen kızın bir ilişkisi var ise o ilişki bu büyü aracılığı ile sona erdirilir ve bu sayede kişi ile sevilen kız arasında hiçbir engel kalmamış olur. Bu büyü en kısa anlatımı ile bu anlama gelir. Şimdi bu büyü hakkında daha detaylı sorulara ve yanıtlarına geçebiliriz.

Kız Arkadaşıma Ayırma Büyüleri

Kız arkadaşıma ayırma büyüleri çok çeşitli yöntem ve tariflere sahip olan büyü türleridir. Bize sorulan sorular arasında en çok bu büyünü nasıl uygulanıyor ve hazırlanıyor olduğu sorusu gelir. Bu soruyu şu şekilde size açıklamamız mümkün haldedir: Bu büyü belli bir eğitimi ve bilgisi olan insanlar tarafından yapılabilir durumdadır.

Çünkü büyünün hazırlanış aşaması oldukça karmaşık haldedir ve bilgisi tam olmayan insanlar büyüyü yanlış hazırlayacaktır. Büyü hazırlanır iken çoğu zaman ek nesneler, eşyalar ya da fotoğraflar kullanılır. Bunlar kullanılarak üzerlerine gereken ritüeller uygulanır. Bu uygulama işleminde kişinin çok ama çok hassas olması ve sabırlı olması gerekir. Kişi uygulama işlemini yanlış yapar ise ya da eksik bir biçimde yapar ise hiçbir şekilde büyü tutmaz.

Ya da kişi yanlış adımlar attığı için doğaüstü güçler ile başı belaya girebilir. Bu yüzden kız arkadaşıma ayırma büyüsü yapılışı, hazırlanışı ve uygulanışı sadece bu alanda uzman olan kişiler tarafından eksiksiz bir biçimde uygulanmak zorundadır.

Kıza Yapılan Ayırma Büyüsü

Şimdi de sizlere merak edilen bir diğer konu hakkında bilgi verelim. Ele alacağımız konu bu büyüyü kimlerin uygulayabileceğidir. Yani bu büyüyü kimlerin yapacağını size göstereceğiz.

Bu konuda da şunları size dememiz mümkündür: Kıza yapılan ayırma büyüsü yukarıda anlattıklarımızdan da anlayacağınız üzere sadece belli birtakım insanlar tarafından uygulanabilir. Bu insanların öncelikler bu alanda bilgili, eğitimli ve uzman olmaları gerekir. Yani bu büyü dahil olmak üzere tüm bu işlemler hakkında en derin bilgilere sahip olmalıdırlar.

Aynı zamanda büyüyü yapacak olan insanların bu alanda deneyimli olmaları, nasıl hareket edeceklerini bilmeleri gerekir. Yani daha önce de çeşitli psişik uygulamalar yapmış olmaları şarttır. Bir diğer önemli nokta da yeteneklerdir. Bu büyüyü yapacak olan insanların doğuştan gelmekte olan özel psişik yeteneklerinin mevcut olması ve bunları kullanmayı bilmeleri gerekir. Yetenek yok ise alsa büyü tutmaz çünkü cinler ile iletişime geçmek zorunludur.

Kız arkadaşıma ayırma büyüsü hakkında son ele alacağımız konu da şudur: Bu büyünü etkilerinin nasıl etkiler olduğu. Bu büyünün etkileri genel olarak belli bir süre içinde baskın şekilde görülen etkilerdir.

Bu etkilerin en erken süre içinde görülmesi için büyüyü yapan hocanın ya da medyumun gerçekten yetenekli olması ve doğru bir biçimde büyüyü yapması gerekir. Yani büyünün etki hızını belirleyen şey büyüyü yapan kişinin nitelikleridir. Aynı zamanda eğer büyü tastamam doğru biçimde uygulanmış ise etkileri çok belirgin halde olur. Amaçlanan tüm her şeye ektiler sayesinde ulaşılır.

 

 

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here