Ana sayfa Ayırma Büyüleri Kadına Yapılan Ayırma Büyüsü

Kadına Yapılan Ayırma Büyüsü

207
0

Kadına Yapılan Ayırma Büyüsü

Büyülerin binlerce yıldan beri yapılıyor olduğunu çeşitli kaynaklardan biliyoruz. Bu büyüler insanlık tarihine kadar uzanmaktadır. Günümüze kadar da yüzlerce büyü türü ulaşmıştır. Her birinin yöntemi ve tarifi de birbirinden farklı durumdadır.

Günümüzde bu eski yöntem ve tarifler bu işin uzmanları olan hocalar ve medyumlar tarafından yeni yöntemlere dönüştürülür. Bu da büyülerin etkisinin günümüzde çok daha fazla olmasına imkan sağlar. Dolayısıyla eski tarifler ve yöntemler kadar yeni olan tarif ve yöntemler de önem taşır ve kesin belirtileri gösterirler. Günümüze kadar ulaşan büyü türlerinden bir tanesi de ayırma büyüleridir.

Bu büyüler kadına da erkeğe de uygulanır. Bu yazımızda biz sizler için kadına yapılan ayırma büyüsü türünü ele aldık. Bu konudaki tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldıracak önemli bilgileri size verdik. Yazıyı okumaya devam ederek bu konudaki merakınızı giderebilirsiniz.

Karıma Ayırma Büyüsü

Kadına yapılan ayırma büyüsü genel olarak en çok günümüzde eşler arasında yapılır. Yani eşlerden erkek olan karısına bu büyüyü uygular. Bunu pek çok farklı sebebi olabilir. İlk ve en çok görülen sebep de kadının eşini aldatıyor olmasıdır. Aldatma işi bir ilişki için en büyük tehlikedir. İlişkilerin çoğu sadakatsizlik sebebi ile biter.

Kadına Yapılan Ayırma Büyüsü

Böyle bir durum içinde olan erkek eğer ayrılmayı asla istemiyor ve karısının sadakatsizlik yapmasını hemen durdurmak istiyor ise büyüden yardım alır. Ayırma büyüsü sayesinde sadakatsizlik yapan kadın ilişkisine derhal bir son verir ve böylece eşi ile olan ilişkisi kurtarılır. Karıma ayırma büyüsü genel olarak bu şekildedir ve bu anlama gelir. En çok da böyle bir durumda yani aldatma durumlarında eşler karılarına bu büyüyü uygular ve ilişkilerini, evliliklerini kurtarır.

Kadına Yapılan Ayırma Büyüleri

Kadına yapılan ayırma büyüleri yapma sebeplerinden bir tanesi de şu olarak görülür: Eğer kadın kendi ailesine çok ama çok bağlı durumda ise ve onların sözlerinden asla çıkmıyor ise bu büyü koca tarafımdan yapılır. Ailesi ile olan bağı eğer evliliğine bir zarar veriyor ise eşler bu büyüyü yaptırırlar. Bu sayede ilişki içerisinde ailelerin dâhil olup karışmaması sağlanır.

İlişkide aileler yüzünden kavgalar ve huzursuzluklar yaşanıyor ise de bu büyü sayesinde bütün bu huzursuz durumlar ortadan kalkar. İlişkiyi devam ettirmek amacı ile yine bu büyü uygulanabilir. Kadına yapılan ayırma büyüsü sebeplerinden bir tanesini de size bu olarak bu şekilde açıklayabiliriz. Eğer siz de bu tarz durumlar yaşıyor iseniz ve sevgiliniz, eşiniz ile olan ilişkinizin en iyi şekilde sürmesini istiyor iseniz bu büyüden yardım alabilirsiniz.

Sevdiğim Kadına Ayırma Büyüsü

Sevdiğim kadına ayırma büyüsü yapan kişilerin kimler olduğu da merak edilir. Bu konuyu şu şekilde açıklığa kavuşturalım: Bu büyüyü yapan insanlar bu alanda uzman olan özel yeteneklere sahip olan insanladır. Bu insanlar hayatları boyunca bu alanda kendilerini geliştirirler.

Büyüler hakkındaki her düzeyde bilgiye sahip haldedirler. Bir gelenek olarak onlara bu alandaki tüm bilgiler verilmiştir. Aynı zamanda kadim ilmi bilgilerin eğitimlerini de alarak kendilerini geliştirmişlerdir. Sahip oldukları özel yetenekler sayesinde cinler ile iletişime geçme yeteneğine de sahiptirler. Bu sayede büyünün tutmasını sağlarlar.

Eğer ayırma büyüsünü yaptırmakta kararlı iseniz kendinize iyi, gerçek ve güvenilir olan uzman bir hoca ya da medyum bulmanız en yararlısı olur. Size bu konuda bu tavsiyeyi vermemiz en doğru olan şey olacaktır. Ayrıca büyü yapma konusunda da anlattıklarımızdan da anlayacağınız üzere tek başınıza hareket etmeniz anlamsız olacaktır. Çünkü yeteneklere sahip olmadığınız için yapacağınız büyü asla tutmaz. Bu yüzden de eğer büyü kesin bir şekilde tutsun istiyor iseniz sadece bu özel insanlardan yardım almanız gerekir.

Sevdiğim Bayana Ayırma Büyüsü

Sizlere sevdiğim bayana ayırma büyüsü hakkında verebileceğimiz en genel ve net bilgiler bu bilgilerdir. Bu bilgilerin her biri alanında uzman olan gerçek hocalar tarafından alınmıştır. Ama en detaylı bilgileri sadece medyumlar ya da hocalar bilir.

Bu yüzden eğer büyünün yöntem ve tarifini görmek istiyor iseniz de sadece bu insanlar ile görüşmelisiniz. Zaten büyüyü yaptırmak amacı ile bu insanlar ile konuştuğunuz zaman sizlerden büyü yapılışı için gereken şeyler neler ise onları isteyecektir.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here