Ana sayfa Muhabbet Büyüleri İsme Yapılan Muhabbet Büyüsü

İsme Yapılan Muhabbet Büyüsü

59
0

İsme Yapılan Muhabbet Büyüsü

İsme Yapılan Muhabbet Büyüsü
İsme Yapılan Muhabbet Büyüsü

İnsanların isimleri onları niteleyen bir değerdir, doğumumuzdan itibaren ailemizin bize koyduğu isimle yaşarız ve ölürüz. İsme Yapılan Muhabbet Büyüsü: Bir ismi özel kılan şey aslında insanın ta kendisidir. Buna bağlı kalacak olursak yakın tarihli bazı araştırmalar, isimlerin meslek seçimini, nerede yaşadığımızı, kiminle evlendiğimizi, kazandığımız notları, yatırım yaptığımız hisse senetlerini, bir okula kabul edilip edilmediğimizi veya belirli bir iş için işe alınıp alınmadığımızı ve kaliteyi etkileyebileceğini öne sürüyor.

Grup ortamında çalışmamızın isimlerimiz kendi kaderimizi batırıp batırmayacağımızı bile belirleyebilir. İsme yapılan muhabbet büyüsü, insanların isimlerine ve kişilik özelliklerine bağlı olarak farklılık göstereceği gibi bu tür dualar ve çeşitli büyüler insanların birbirlerini tanırken daha yakın ve kendilerini rahat hissetmelerini sağlayabilir.

İsimlerle Yapılan Muhabbet Büyüsü ve İnsan İlişkisi

İnsan davranışının üzerindeki görünür etkisinin büyük çoğunluğu “örtük bencillik etkisi” (implicit-egotism effect) Örtük bencillik, insanların kendi benlikleriyle ilişkilendirdikleri şeyler için farkında olmadan bir tercihe sahip olmalarıdır. İnsanoğlunun kendilerini ruhsal açıdan rahat ve temiz hissetmek özellikle bu içgüdü ve arzuya göre davranmak gibi temel bir arzusu vardır.

Kişilik özelliklerinden ve İnsan ilişkilerinden bahsetmek gerekirse bireyin doğuştan getirdiği ve yaşantısı ile kazandığı, onu diğerlerinden ayıran özelliklerin tamamı olarak adlandırılabilir. Karakterlerimizin ve Kişilik özelliklerimizin daha fazla farkında olmaktan hepimiz faydalanırız, bunun başlıca nedeni davranışlarımızın ve tutumlarımızın önemli bir yol gösterici olmalarıdır.

Kişiliğin tanımlanmasına ve değerlendirilmesine yönelik olarak pek çok farklı kişilik testleri ve uzmanların görüşleri bulunmaktadır. Bunlar insanın kendisini tanımasında büyük bir rol oynadığı tartışılmaz bir gerçektir, fakat insanlar kendi benliğini bulabilmesi için özellikle farklı insanlarla iletişim kurarak kendini tanımasına yardımcı olabilir.

Özellikle içinde yaşadığımız dünya on, beş hata bir yıl öncekinden farklı. Sosyal medya kullanımı kolay iletişim araçları ve küreselleşme sayesinde olanaklar havuzu ve mevcut bilgiler sürekli gelişiyor ve insanları anlamak her zamankinden daha kolay bir hale geliyor. Kişinin kendi tercihleri hakkında net bir fikri olmadan doğru seçimi yapması son derece zor ve kafa karıştırıcı olabilir. Herkesin kişiliği benzersizdir ve bizi biz yapanın ne olduğunu bilmek hem kişisel hem de profesyonel alanlarda daha fazla yaşam doyumuna, daha iyi yaşam seçeneklerine ve genel başarıya yol açabilir. İsimlerle yapılan muhabbet büyüsü ve insan ilişkisi, buna örnektir.

İsimlerle Yapılan Muhabbet Büyüsü ve Kadın-Erkek İlişkisi

Bir çocuğa isim verirken bir isim seçmek için pek çok neden vardır, bu bir aile geleneği ya da sevgili, bir akraba ya da arkadaşa övgü olabilir. Ama isimler kariyerinizde olduğu gibi aşk hayatınızda elde edeceğiniz başarı seviyesine ve hatta kiminle nasıl şekilde yaşayacağınıza dahil etki edebilir.

Adınızın telaffuzu çok kolaysa, insan ilişkilerinde daha başarılı olabilir çünkü insanoğlu doğumundan itibaren kolay olanı sevme eğilimindedir. Romantizmde, şaşırtıcı derecede yüksek sayıda insan, isimleri kendileriyle aynı harfle başlayan başkalarıyla daha yüksek başarı oranına sahip bağ kurar ve ruhsal olarak birbirlerini daha iyi anlar.

Görünüşte sorunlu veya telaffuzu zor bir adınız varsa kendinizi toplum içinde tanıtırken zorluklar yaşayabilirsiniz ama bu önemsizdir. Çünkü insanlar her zaman bir şeylerin kısaltmasını veya kolay olanını bulmuşlardır. Bu olay insanoğlunun doğasında vardır, bir nevi içgüdü diyebiliriz. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde daha göz önünde bulunabileceği gibi insanlar kendine daha yakın hissedeceği, yanında olduğu zaman onu rahatlatabilecek biriyle bağ kurmak ister. İsimler ise bu yönde devreye giriyor, isimler benzerse veya benzer harfler varsa ilişki daha kuvvetli ve sarsılmaz bir yapıya dönüşür.

İster klasik bir “bebek” ister daha benzersiz bir sevgi terimi olsun, kadın erkek arasındaki birbirlerine hitap isimleri bölücüdür. Bazı insanlar tatlı ve eğlenceli olduklarını düşünürken, diğerleri çocukça ve utanç verici olduklarını iddia eder. Birbirlerine sevgi dolu isimler kullanan çiftlerin görünüşe göre güçlü bir ilişkiye sahip olma olasılığı daha yüksektir. Erkekler bu tür hitapları daha çok kullanır çünkü ilişki sırasında partnerine onu sevdiğini ve istediği ilgiyi vermesi gerekir. Fakat kadınlar daha farklı isimler kullanabilir veya partnerine onun adıyla seslenebilir bu normaldir. İsimlerle yapılan muhabbet duası ve kadın-erkek İlişkisinde ise partnerleriyle daha anlaşmacı ve kendinden emin bir yolda ilerlemek istedikleri için kullandıkları bir yöntemdir.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Tutar yazımızı da okuyabilirsiniz.
Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here