Ana sayfa Soğutma Duaları İçkiden Soğutma Duası

İçkiden Soğutma Duası

737
0

İçkiden Soğutma Duası

İçkiden Soğutma Duası
İçkiden Soğutma Duası

Birçok evlilik farklı nedenlerden dolayı bitiyor. Bu nedenlerin başında gelen içki problemi ise; çözümü olmayan bir sorun değildir. Bu sorunla baş edebilmenin çok farklı yolları vardır. Bu yollardan birisi de içkiden soğutma duası okumalarıdır. Bu duaları okumanız, eşinizin içkiden soğumasına yardımcı olacaktır. Bu duayı günün belirli saatlerinde okumanız gereklidir.

Rastgele aklınızda bu duayı okursanız, etkisini yeterince gösteremeyebilir. Bu konuyu yeterince ele alana bir danışman sizin ihtiyacınız olan tüm yardımı size yapabilecektir. Önemli olan şey; medyumunuzun önerdiği şeylere kulak vermenizdir.

İçkiden Soğutma Duası Var Mıdır?

İçki içen eşten, babadan, kardeşten ya da sevgiliden bıkmış olan tüm hanımlar, içkiden soğutma duası yardımı ile bu beladan kurtulmanın kolay yolunu bulabilirler. Bu duanın kerametine siz de gözlerinizle görünce inanacaksınız. Öylesine yoğun bir etkiye sahip ki; dua okumalarına başladığınız ilk günden itibaren içki içen kişideki farklılıklara şahit olabilirsiniz.

İçkiden Soğutma Büyüsü

İçki içen insanlarla geçinmek oldukça zordur. Bu kişiler anlık sinir krizleri, aşırı gerginlik, geçimsizlik, şiddete eğilimli davranışlara sahip olabilirler. Ayrıca içki içen insanların sorumluluk anlayışı da oldukça zayıf olabilir.

Bu nedenle içki içen insanların bu huylarından vazgeçmesi için elinizden geleni yapmalısınız. İçkiden nasıl soğutulur, bu tarz bir alışkanlıktan nasıl vazgeçilir diye soruyorsanız eğer; çareniz duadır. İçkiden soğutma duası sizin ihtiyacınız olan tek çaredir. Duaya eşlik eden büyü işlemleri bu duanın etkisini kat ve kat arttıracaktır.

İçki İçen Birini İçkiden Soğutma Duası

İçki içmeyi seven ve bunu hayatının bir parçası halline getiren her birey, hayatınızı zorlaştırır. Bu kişileri kendi hallerine terk edemezsiniz. Eşiniz, sevgiliniz, babanız ya da en yakınız bu beladan kurtulamıyorsa eğer; ona bu durumu hiç belli etmeden bir medyumla görüşmenizde fayda var. Sizin ve hayatınızdaki kişinin iyiliği için bu adımı atmalısınız. Hangi dua sizin durumunuz için en uygunsa; o duayı dilinizden düşürmemelisiniz.

İçkiden Uzaklaştırma Duası Ne Zaman Edilir

İçki konusunda problem yaşayan herkes, bu konuda okunabilecek bir dua olup olmadığını sorgular. Bu konunun çözülmesine yardımcı olacak bir dua elbette ki vardır. Bu dua sayesinde oldukça rahat bir nefes alabilirsiniz. Duanın etkileri sadece içkiden soğutma değildir.

İçki içen kişinin ruh halinde de farklılıklar yaratır. İçkiden uzak durmasını istediğiniz kişi için okumanız gereken dua saatleri aşağıdaki gibidir.

  • Sabah ezanından önce
  • Gece uyumadan önce
  • Her abdest alındığında
  • Her sofraya oturmadan önce

Bu yaptığınız fedakarlık sonucunda; alkolle baş etmeye çalışan o kişi yalnız olmadığını hissedecektir. Onun bu sıkıntıdan kurtulması için elinizi çabuk tutarak, dualarınızı okumaya başlamanızda fayda var.

İçkiyi Bıraktırma Duası

İçkiyi bıraktırma duası sizin bildiğinizin aksine özel bir duadır. Herkes böyle bir duanın var olduğunu bilir, ancak bu duanın hangisi olduğu konusunda bir fikirleri yoktur. Bu konuda fikir sahibi olan uzmanlar; medyum ve konunun ehli hocalardır.

Asla içkiden kurtulamayacağını düşündüğünüz yakınlarınız için bu duanın varlığı sizin için adeta bir mucize. Yakınlarınızı bu illetten kurtarmak bir yana kendi iyiliğiniz ve huzurunuz için de bu konunun ortadan kalkması oldukça önemlidir. İçkiyi bıraktırma duası kerametleri ile sizin hayatınızı aydınlatacak bir duadır.

İçkiyi Bıraktırma Büyüsü

İçkiyi bıraktırmak için yakınlarınıza dua okuyabilirsiniz. Yakınlarınızın niyetine okuyacağınız dualar, büyü işlemlerinde de sıkça yer verilen dualardandır. Bu dualar sayesinde en yakınlarınızın yaşadığı hem ruhsal hem de fiziksel içki sorununa çare olabilirsiniz. Bu konu asla ertelenememelidir.

Ertelendikçe sorun daha da büyüyerek karşınızda durmaya devam edecektir. Kendi çıkarlarınız ve yakınlarınızın çıkarlarını korumak amacıyla bu duruma bir son vermelisiniz. Harekete geçmeniz gereken en doğru zaman şu an. İçki problemi içerisinde geçen ger gün yaşanması zor anlarla dolu olabilir.

Alkolden Soğutma Büyüsü

Alkol ve insan asla iyi geçinebilen bir ikili değildir. Özellikle kadınlar bu konuda oldukça fazla sıkıntı çeker. Bu durum bu şekilde devam etmesine izin vermemelisiniz. Mutlaka yolunda gitmeyen bu durumu önlemek adına bir şeyler yapmalısınız.

Alkol ile ilgili yapabilecekleriniz aşağıdaki gibidir.

  • Alkolden kurtulma büyüsü
  • İçkiden soğutma duası
  • Alkolü bıraktırma duası
  • Alkole tövbe etme duası
  • Alkolden uzaklaşma duası

Kişiler alkolden kurtulmak isterken birtakım desteklere ihtiyaç duyabilir. Siz de bu durumda yakınlarınıza yardım etmek için yukarıdaki başlıklardan birisi hakkında adım atabilirsiniz.

Eşimi İçkiden Soğutmak İçin Ne Yapabilirim

Eşimi içkiden soğutmak istiyorum diyorsanız, elinizin kolunuzun bağlı olduğunu düşünmemelisiniz. Bu konuda asla yalnız değilsiniz. Son derece sık yaşanan bu sıkıntının sadece sizin başınıza geldiğiniz düşünmeniz sizi mental olarak daha da yorgun bir sürece itebilir. Bu nedenle dua ederek yolunuzu açmayı denemelisiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here