Ana sayfa Geri Getirme Büyüleri Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

92
0

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Büyüler insanların eski dönemlerden beri işlerini kolaylaştırmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu büyüler genelde masum büyüler arasında gösterilen büyülerdir. Bunun dışında ölüm büyüsü, sabun büyüsü gibi büyüler kara büyü sınıfına giren sonucu kesin olan bozulması da yapılması da bir hayli zor büyülerdir.

Büyüler arasında en çok yaptırılan büyüler kısmet açma büyüsü, ağız dil bağlama büyüsü, giden sevgiliyi geri getirme büyüsü, ve vefklerdir. Bu işlemler bir uzman tarafından yapıldığı zaman kesin sonuç getiren işlemlerdir. Bazen ilişkilerimiz bizim ve çevremizin etkisi ile eski gücünü ve bağlılığını kaybeder.

Ayrılmalar söz konusu olduğunda büyülere başvurmak gerekebilir. Büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünmekte fayda vardır. Büyü yaptırınca olası riskleri kabul etmiş olacaksınız. Bu konularda büyüyü yaptırmadan önce araştırma yapmakta fayda vardır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü için aşk büyüleri veya bağlama büyüsü çeşitleri seçenekler arasında olabilir. Büyüler masum büyü sınıfına giren büyüler bile olsa kullanılan tılsımlı sözler ve metafizik varlıklar sizin büyüyü tek başınıza yapmanız hâlinde size ve sevdiğiniz insana istemediğiniz bir durum yaşatabilir. Büyü yapılmadan önce bir uzmana danışmakta fayda vardır.

Bir uzmanın yaptığı büyü kesin sonuçlar getiren ve olası riskleri en aza düşüren bir seçim olacaktır. İnternet üzerinde yazılan büyülerin kesin sonuç getirmeyeceğini bilmek gerekir. Sonuçta büyüler kadim zamanlardan beri nesilden nesile aktarılan miraslardır. Yapımı kolay olmayan yabancı dil bilgisi ( özellikle arapça, İbranice, Farsça) gerektiren işlemlerdir. Dualar yolu ile bağlama büyüleri mevcut olsa bile en net çözüm bir büyücünün size büyü yapmasıyla olur.

Büyü İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Büyüler oldukça çeşitli olabilmektedir. Her büyünün kendine ait özellikleri vardır. Fakat etkili büyüler sınıfına giren büyülerde genelde kişinin kişisel eşyaları kullanılır. Bunlar saç, kıl, tırnak, iç çamaşır, kan gibi birebir o kişiye ait olan nedenlerdir.

Bunun dışında büyüyü yaptıran kişi yaptırdığı kişiye birebir yeme içme yolu ile büyüyü vücuduna aldırırsa bu büyüyü oldukça etkili kılacaktır. Bu tarz bağlama büyüleri örnek vermek gerekirse adet kanı büyüsü, kaşık büyüsü, mum büyüsü, fotoğraf ile bağlama büyüsü, kilit büyüsü, karabiber büyüsü örnek gösterilebilir. Bunun dışında bebeklere yapılan büyüler vardır. Bu büyülerde son derece etkili olup her büyücünün yapması mümkün olmayan büyülerdir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Büyülerin yapımına göre belirtisi değişiklik gösterir. Her büyünün özelliği birbirinden farklı olduğu gibi belirtileri ve riskleri de birbirinden farklıdır. Büyüler genelde standart belirtileri olan işlemlerdir. Fakat bu belirtiler bağlama büyüsüne mi ait ölüm büyüsüne mi sizin bunu bilmeniz mümkün değildir. Bazı büyüler son derece yavaş etki eden büyüler olduğu için sizin ve çevrenizin bu etkilerin doğal yollarla oluştuğunu düşündürür. Büyülerin belirtileri başlıca şu şekildir;

  • Uykusuzluk ve uykusuzluğa bağlı olarak gözlerde kızarıklık
  • Ani sinirlenme ve öfke nöbetleri
  • Kabus görme, kabus görmediği zaman büyüyü yaptıran kişiyi rüyasında görme
  • Bir kişiye duyulan ilgi aşk
  • Büyüyü yaptıran kişiye karşı sonsuz bağlılık ve etrafında pervane olması
  • Sosyal çevresinden uzaklaşma içine kapanma
  • Aile bağlarında azalma vaktini büyüyü yaptıran kişi ile geçirme isteği
  • Giden sevgilinin aniden size dönmesi ve sizi dünyanın merkezinden görmesi

Bu gibi belirtiler sizde büyü olduğunu gösteren belirtileridir. Büyülerin bu gibi etkileri dışında bazı ağır etkileri mevcuttur. Bunlardan bazıları sudan korkma, dua okunan yerde sinir krizi geçirme, dua okuyan kişiye saldırma, kendi kendine zarar verme, geceleri kendi kendine konuşma, intihara meyilli ruh halleri gibi ağır geliyor etkileri olan büyüler de mevcuttur.

Bu büyüler ölüm büyüsü olmak zorunda değildir. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü de bu tarz etkileri gösterebilir. Kişinin ruh sağlığı büyülerin tesirinde oldukça önemlidir. Ayrıca bazı büyülerde musallat durumu söz konusu olmaktadır.

Böyle durumlarda uzman birinden yardım alarak büyünün vakit kaybetmeden çözülmesi gerekir. Büyünün ne zaman yapıldığı bilinmediği için sonraki etki ne olacak bilinemez. Böyle durumlarda kişinin üzerinde koruyucu dualar içeren muskalar takması ve düzenli bakımlar yaptırması kişinin büyüleri önceden tespit edip kendisinin ve çevresindeki kişilerin zarar görmeden büyüden kurtulma olasılığını arttırır.

Kadına Yapılan Ayırma Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here