Ana sayfa Geri Getirme Büyüleri Giden Kocayı Geri Getirme Büyüsü

Giden Kocayı Geri Getirme Büyüsü

129
0

Giden Kocayı Geri Getirme Büyüsü

Büyü insanların bir takım tılsımlı sözleri ve insan dışı varlıkları uzman hoca yada meydum tarafından kendi isteği üzerine bir başkasına gönderme, musallat etme, üzerine etki etme işlemine denir. Büyüler kara büyü ve normal büyüler olarak ayrılır. Bunlar da kendi alt dallarına ayrılmış olsa da ölüm büyüsü, sabun büyüsü gibi büyüler ölüm büyüsüne girerken; giden kocayı geri getirme büyüsü, aşık etme büyüsü gibi büyüler masum büyüler arasına dahil edilir.

Giden Kocayı Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilikler sabır ve tahammül gerektiren durumlardır. Aile içi sıkıntıların yanında çevresel faktörler evliliğin bozulmasına neden olabilir. Eşinizin size olan ilgisi azalmış, sizinle ilgilenmez hale geldiyse ve ne yaptıysanız bu durumdan kurtulma imkanınız olmadıysa büyüye başvurmak gerekir. Büyü sayesinde eşiniz size eski bağlılığını tekrar kazanacak sizin için pervane olacaktır. Büyüler bir takım varlıklar ve tılsımlı sözler kullanılan işlemler olduğu için tek başına yapılması risk teşkil eden işlemlerdir. İşin uzmanı ile yapılan büyüler kesin sonuçlar getirmektedir. Kendi başınıza yapmaya çalıştığınız büyü işlemleri size ve eşinize zarar verebilir. Başvurduğunuz uzman meyduma giden kocayı geri getirme büyüsü istiyorum dediğiniz zaman size en uygun büyüyü yapacaktır. Aranızdaki ilişkiler, yıldız name gibi uyumlara bakarak bu büyüye karar verecektir.

Geri Getirme Büyüsünün Etki Süresi Ne Kadardır? Giden kocayı geri getirme büyüsü hangi büyüyü yaptığına bağlı olarak etki süresi de farklılık gösterir. Genelde büyüler 24 saat içinde etkisinin göstermeye başlamış olur. Büyünün yapıldığı gün de büyü için oldukça önemlidir. Genellikle dolunay zamanları büyü için ideal zamanlardır. Bunun dışında bazı büyüler 24 saat -1 ay içinde etki gösterir. Bu durumda hangi büyünün yapıldığı yanı sıra büyüyü yapan kişinin işinde uzman bir kişi olduğuna da dikkat etmek gerekir. Bu tarz işlemlerde insanları dolandıran sahte uzmanlar oldukça fazladır. Çevresinde bilindik, yorumları iyi yönde olan hocaları tercih etmek sizin için iyi bir adım olacaktır.

Büyünün Tuttuğunu Nasıl Anlarız?

Büyünün tutmama durumu çok nadir gerçekleşir. Kendi yaptığınız büyülerde eksik veya hatalı işlem yapıldığı zaman bu tutmama durum gerçekleşir. İşinde uzman bir medyum bu büyüyü defalarca yapmış olduğu için böyle bir durum çok nadir gerçekleşir. Büyü yapıldığı zaman eşinizde meydana gelen başlıca değişimler şu şekilde olacaktır.

 • Size duyduğu aşk artacaktır.
 • Sizin etrafınızda pervane olacaktır.
 • Evine bağlılık duygusunu artacaktır, sosyal çevresinden uzaklaşacaktır.
 • Sizi korumak için elinden geleni yapacaktır.
 • Bunun dışında bazı olumsuz durumlar şu şekilde olacaktır.
 • Geceleri kabus görme
 • Kabus görmediği zaman sizi rüyasında görecektir.
 • Uykusuzluğa bağlı olarak gözlerde kızarma
 • Etrafına karşı son derece sinirli ve saldırgan tutumları
 • Halüsinasyon görme

Bunlar ise kişinin olumsuz yönde görebileceği değişimlerdir. Bu etkiler hangi büyünün yapıldığına bağlı olarak değişim gösterir.

Büyüden sonra size olan tutumu birden iyimser olacaktır. Fakat büyüyün etkisi altında sinirlilik durumu olacaktır. Büyünün bozulmaması durumunda bu büyü sizler ölene kadar etkisini devam ettirecektir. Fakat büyü bazı durumlarda zor etki eder bu durumların başında koruyucu dualar okunması, muskalar gelmektedir. Kişinin üzerinde büyüyü ve metafizik varlıkları kişiden uzak tutacak nesneler ve koruyucu dualar varsa etki etmesi zorlaşır. Bu durumda eşinizden o nesneyi almanız veya büyüyü yapacak kişiye böyle bir durumun olduğundan bahsetmeniz gerekir.

Büyü İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Giden kocayı geri getirme büyüsü için tercih edilen büyülerden bazıları kaşık büyüsü, kilit ile bağlama büyüsü, adet kanı büyüsü, nohut büyüsü, mum büyüsüdür. Seçilen büyünün yapım aşaması için medyuma başvurmanız durumunda sizden isteyeceği başlıca eşyalar şu şekildedir;

 • Eşinize ait fotoğraf
 • Size ait bir fotoğraf
 • Eşinize ait saç, tırnak, kıl, çamaşır gibi kişisel eşyalar

Bu eşyaları aynı evi paylaştığınız için bulmanız kolay olacaktır. Bunun dışında bazı büyülerde sadece fotoğraf veya isimler yeterli gelmektir. Bu büyü için gerekli olan malzemeleri büyüyü yaptırmadan önce medyum ile konuşup büyüyü yaptırma aşamasında getirmelisiniz. Önceden konuşmanız durumda bu eşyaları bulmanız kolay olacaktır. Yapılan büyünün ardından etki etmesi sabırla bekleyeceksiniz.

​​​​​

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here