Ana sayfa Geri Getirme Büyüleri Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

202
3

Geri Döndürme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü severek ayrılmış olan çiftlerin, nişanlıların veya evlilerin tercih etmiş olduğu büyü ritüellerindendir. Çok eski dönemlerden günümüze uygulanan ve ayrılan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen geri döndürme büyüsü havas ilmini bilen kişiler tarafından uygulanması gereklidir. Aksi taktirde bilinçsizce uygulanan ritüel uygulayan ve uygulanan kişi üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.

Geri Döndürme Büyüleri Nedir?

Geri döndürme büyüsü isminden de anlaşılacağı gibi giden eşi yada sevgiliyi geri döndürmek için tercih ediliyor. Evli çiftlerden biri ayrılmak istemediğinde evi terk eden tarafı evine geri döndürmek için ya da ilk günlerdeki aşkı tekrardan yaşayabilmek için bu manevi uygulamaya ihtiyaç duyabiliyor.

Bu büyü ritüelinin uygulanmasında bilindiği üzere havas ilminden faydalanıyor. Havas ilmini bilen ve doğa üstü varlıklarla ruhani iletişim kurabilen kişiler tarafından uygulanırsa büyünün etkisi güçlü olabiliyor. Her büyü uygulamasında olduğu gibi büyünün güçlü etkisini yaşayabilmek için alanında deneyimli hocalardan profesyonel destek alınması faydalı olur.

Ger Döndürme Büyüsünü Kimler Üzerinde Etkili Olur?

Geri döndürme ritüeli çok eski dönemlerden bugüne kadar uygulanan ve oldukça güçlü, başarılı etkiler yaratan manevi uygulamalardan birisidir. Bu ritüeli,

  • Giden eşi, sevgiliyi geri döndürmek isteyen kişiler
  • Giden nişanlıyı geri döndürmek ve aradaki aşkı alevlendirmek isteyen kişiler

Bu şekilde geri döndürme büyüsü uygulamasından yararlanmak istenebilir. Geri döndürme ritüeli aynı zamanda sadece giden koca yada sevgili için değil cansız varlıklar üzerinde de olumlu etki yapabiliyor.

Geri Döndürme Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Geri döndürme büyü uygulaması giden sevgili, nişanlı yada eşini terk eden kocaların evlerine geri dönmesi amacıyla tercih ediliyor. Geçmişten günümüze kadar sıklıkla uygulanan ve talep gören manevi ritüellerden birisidir. Geri döndürme büyüsü giden kişinin ruh haline göre uygulanmakta olup etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor. Dolayısıyla uygulanan her kişide aynı zamanda aynı etkilerin görülemeyeceği bilinmelidir. Gideni geri getirme büyüsü etkileri:

  • Bu ritüel ile giden sevgili yada eş pişmanlık duyarak geri döner.
  • Geçmişte kaybolan görüşülmeyen kişiler bir anda karşınıza çıkabilir.
  • Kaybolmuş eşyalar ritüel sonrası bulunabilir.
  • Evini, ailesini terk eden çocuklar ailelerine geri dönebilir

Bu ritüelin bu gibi etkileri olmakla beraber etkisinin kısa zamanda görülebilmesi için alanında deneyimli gerçek medyumlardan destek alınmalıdır.

Geri Döndürme Ritüelinin Etkisi Ne Kadar Zamanda Görülür?

Geri döndürme ritüeli oldukça güçlü ve kısa zamanda etkisi görülen uygulamalardan biridir. Ancak bazı kişilerin vicdanı bu gibi olaylarda duyarsız olabilmektedir. Geri döndürme büyüsü giden kişinin ruh yapısına ve vicdanına uygulanıyor.

Dolayısıyla giden kişi vicdan azabı çekerek ve pişmanlık duyarak kısa zamanda evine, eşine yada nişanlısına geri dönebiliyor. Bu büyü alanında deneyimli profesyonel medyum tarafından uygulanması halinde bir hafta ile on gün içinde etkileri görülebilir. Kimi kişilerde bu zaman uzayabilir.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu ritüelin uygulanmasında birtakım farklı yöntemler uygulanabilir. Kimi kişiler giden eşlerini geri döndürmek adına evlerinde bu büyü uygulamasını uygulayabiliyorlar. Burada önemli olan niyet ve ritüelin harfi harfiyen doğru uygulanmasıdır. Genellikle bu ritüel uygulanırken birtakım tılsımlı sözcükler kullanılıyor.

Kimi zamanda gerçek medyumlardan destek alındığında ritüel uygulaması için birtakım ekipmanlar tercih ediliyor. Bu tamamen ritüeli uygulayan kişiye kalmış bir durumdur. Evde tek başına bilinçsizde yapılan büyü çalışmaları kişide manevi açıdan sıkıntılı durumlar yaratabilir. Nihayetinde büyü uygulaması doğa üstü varlıklarla iletişim kurularak yapılıyor. Alanında deneyim sahibi hocalardan destek alınması sonucun olumlu olmasında büyük etkendir.

Gideni Ger Getirme Büyüsü Gerçekten Etkili Olabiliyor Mu?

Gidenin pişmanlık duygusuyla geri dönmesini sağlamak bu ritüel uygulamasıyla mümkündür. Fakat havas ilmini bilen ilim irfan sahibi hocalarla iletişime geçmek sağlıklı olur. Aksi taktirde manevi ve maddi zararlara uğranabilir. Gideni geri getirme ritüeliyle giden eş, sevgili büyük pişmanlıkla geri döndürülebilir.

Geri Döndürme Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bu büyüyü havas ilmini bilen profesyonel hocalar yapabilir. Aksi taktirde yanlış uygulanan ritüel kişide manevi rahatsızlıklar oluşturabilir.

Geri Döndürme Büyüsü Bozulabilir Mi?

Geri döndürme büyüsü elbette bozulabilir. Böyle bir büyünün etkisinde olduğunu hisseden kişi gerçek bir medyumla iletişime geçmesi halinde 1 hafta içinde büyünün etkisinden kurtulabiliyor.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

3 YORUMLAR

  1. haftalardır ağlamaktan bıktım. ne olur eski sevgilimi geri getirmeme yardımcı olun. geri döndürme büyüsü yaptırmak istiyorum yeter ki dönsün bana

  2. geçen sene benden ayrılan sevgilim için geri döndürme büyüsü yaptırmak istiyorum. sanıyorum kısa sürede etkisini gösterir. daha fazla dayanamıyorum onsuz

  3. Beni işten kovdular . Geri işe çağırmaları için yaptımm. Kovdukları gibi geri çağırdılar. Bu işi bırakamazdım sırf elaman fazlası olduğu için güzel kazancım olduğubi işi gözden cıkaramadım.İyikide cıkarmamışım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here