Ana sayfa Soğutma Duaları Etkili Soğutma Duası Nedir

Etkili Soğutma Duası Nedir

41
2

Etkili Soğutma Duası Nedir

ETKİLİ SOĞUTMA DUASI NEDİR
ETKİLİ SOĞUTMA DUASI NEDİR

Etkili soğutma duası nedir, etkili soğutma duası nasıl yapılır, etkili soğutma duasını kimler yapabilir, etkili soğutma duasını nerede yaptırabilirim, etkili soğutma duasını yapmak için neler gerekli, etkili soğutma duasını ne zaman yaptırabilirim, etkili soğutma duasını yaptırmam için hangi şartların olması gerekir gibi birçok sorunun ve daha da fazlasının cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Sizlere yazımızda etkili soğutma duası nedir sorusunu temel alarak bir cevap oluşturacak ve bunların yanında tabi ki de diğer merak ettiğiniz soruları da yanıtlamaya çalışacağız.

Etkili Soğutma Duası Nedir

Etkili soğutma duasını açıklamak gerekir ise; yakın olan, bağ kurmuş insanların arasındaki bağı zayıflatmak, kırmak, koparmak ya da soğutmak için kullanılan dualardan bir tanesidir. Bu dua sayesinde iki kişi arasındaki bağı kırabilir ve ilişkilerini zayıflatabilirsiniz. Bu ilişkiler sadece aşk temelli ilişkiler de değildir. İsteğinize ya da ihtiyacınıza göre şekillenebilen bu gibi durumlarda soğutma duası arkadaş ilişkilerinde de kullanılabilen bir duadır. O neden ile istemediğiniz bir arkadaşınız var ise, arkadaşınızın ilişki içinde olduğu bir başka arkadaşını tehlikeli görüyor ve onu istemiyor iseniz, eşinizin ya da sevgilinizin istemediğiniz ve bağlarını soğutmak istediğiniz arkadaşları var ise bu duayı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu dua size zarar vermek isteyen kişilerin ilişkilerini bozmak amacı ile de kullanılabilir.

Etkili Soğutma Duasını Yaparken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Öncelikle bu duanın yapılıp yapılmayacağı kesinleştirilmelidir. Neticede insan hayatına etki edebilecek kadar güçlü olan bu dua, insan ilişkilerini düzenler ve yeniden yapılandırır. O neden ile önce yapılıp yapılmayacağından emin olunup, sonrasında duanın yapılması en sağlıklı karar alma şeklidir. Sonrasında bu alanda daha önce çalışmış olan, tecrübe sahibi, bilgili ve özellikle sizin kendi hayatınızda sorun ettiğiniz olaya benzer olaylar ile daha öncesinde de karşılaşmış bir uzman bulmak ve bulduğunuz uzmana danışmanız gerekmektedir. Uzman sizin durumunuza özel olarak yapılması gerekenleri değerlendirecek ve kararlaştıracak ayrıca bu sayede de daha özverili kararlar alarak sizin sorununuza çözüm sağlayabilecek en güçlü yolu seçecektir. Sonrasında ise soğutma duasının kendi içerisindeki adımları uzman tarafından tamamlandıktan sonra size düşen şey soğutma duasının sonuçlarını sabır ile beklemektir. Bir zaman sonra siz de etkili soğutma duasının etkilerini görecek ve hissedeceksiniz. Aynı şekilde de hayatınızdaki rahatlamayı kucaklamış olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey bir uzman bulup bilen eşliğinde soğutma duasını uygulamak ve hayatınızda var olan dertlere veda etmek.

Ayrıca Kız Arkadaşıma Ayırma Büyüsü yazımıza da göz atabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

2 YORUMLAR

  1. Başımdan geçenleri burada kısaca anlatmak isterim. Gönül ilişkim vardı 3,5 ay önce sona ermişti. Çok kişilere gittim ve birden fazla çalışmalar yaptırdım. Ama hiç biri de yasin hocam gibi beni önce dinleyip güzelce anlamamıştı. Neden diyeceksiniz. Çünkü daha önce yaptırdığım çalışmaları bile sormadan üst üste birsürü işlem yaptırdım hepside olur yaparız diye vaatlerle paramı aldı(yasin hocam hariç) herşeyi geçtim umutları gidiyor insanın. Hocam bana sağolsun sağılacak inek gözüyle bakmadı sonradan anladım gerçi kimseye böyle yaklaşımı yokmuş. Dürüst birine denk geldiğimi sonradan anladım ama geç tanıştık biraz. Neyseki şimdi herşey daha iyi çok şükür ferah ve rahatım. Kısa dedim uzun oldu 🙂 sağolun dinlediğiniz için..

  2. GUZEL YAZMSSN KARDES YUREGINE SAGLK BIZLERDE SEN GIBI KARDESLRMZN BOYLE YAZMASII ILE BILINCLENIYORZ SAGOL ALLAH RAZI OLSUNN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here