Ana sayfa Kara Büyü Eşler Arasında Büyü Belirtisi

Eşler Arasında Büyü Belirtisi

371
0

Eşler Arasında Büyü Belirtisi

Eşler Arasında Büyü Belirtisi
Eşler Arasında Büyü Belirtisi

Eşinizin artık eskisi gibi sizinle ilgilenmediğini mi düşünüyorsunuz? Evliliğinizin sallantıda olduğunu mu düşünüyorsunuz? Size eskisi gibi bakmıyor mu? Bunların hepsinin altında ne eşiniz ne de sizle ilgili olmayan bir neden yatıyor olabilir.

Eşler arasında büyü belirtisi olarak belirttiğimiz bu durumlar eşinizle sizin aranıza üçüncü hiç istenmeyen bir kişilerden kaynaklanabilir. Eğer eşler arasında büyü belirtisi olduğunu düşünüyorsanız bu yazı tam olarak size göre olduğunu bilmelisiniz. Eşler arasında büyü olduğunu düşündüğünüz durumlarda yapmanız gerekenleri hemen sizin için aşağıda belirteceğiz. Öncelikle eğer eşinizde çok ani bir değişim olduysa bundan şüphelenebilirsiniz.

Örneğin hiçbir sorun yokken, hiçbir tartışma yaşanmamışken eşiniz bir anda size kötü davranmaya başladıysa ya da bir anda eve gelmek istemiyorsa eşinize ya da evinize büyü yapılmış olabilir. Eşinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız ilk olarak yapmanız gereken bu olay olduktan hemen önce yani eşinizde olan değişiklik gerçekleşmeden önce evinize kimlerin geldiğini düşünmektir.

Eşler Arasında Büyünün Belirtileri

Eğer birinden şüphelenemiyorsanız okuyabileceğiniz dualar mevcuttur. Bunun haricinde birkaç farklı yol ile de büyü bozulabilmektedir. Öncelikle büyü dediğimiz şey bazı kimselere göre kötü enerjinin oluşturduğu şeydir. Bu nedenle kötü enerjiyi tam tersi olan iyi enerji ile bozabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı sorduğunuzu biliyorum.

 

Heyecanlanmadan okumaya devam edin. İlk olarak bu kötü enerjiyi bozmak için yapmanız gereken evi sirkeli sularla tek bir köşesi kalmadan sildikten sonra bütçenizin yettiği kadarı ile ihtiyacı olan birini sevindirmektir. Nasıl yani diyor olabilirsiniz.

İlk olarak burada bütçenizin yettiği kadarı kısmı oldukça önemlidir. Çünkü kendinizi doyurmadan başkasına yapacağınız iyilik pek iyi olmayacaktır. Bir barınağa mama desteğinde bulunabilir, ihtiyacı olan birine para desteğinde bulunabilir veya bir çocuğa hediye alabilirsiniz.

Eşlere Büyü Yapmak Kötülük Mü

İyilik yapmak kötülük yapmaktan daha kolaydır. Hatta akşam kalan yemeklerinizi çöpün kenarına hayvanların düzgün bir şekilde onları da zor durumda bırakmadan yiyebileceği şekilde bırakabilir, iyilik yapmaya bunla başlayabilirsiniz.

Bir diğer yol ise ihtiyacı olduğunu gerçekten düşündüğünüz bir kişiye evinin temel ihtiyaçlarını alabilirsiniz. Eğer imkânınız varsa ona iş bulabilirsiniz. Bunları yapmayı seçmeyip büyü bozdurmak için olan hocalara da gidebilirsiniz.

Bu da bir tercihtir. Ancak unutmamanız gerekir ki bu hocalarda ücret karşılığında bu işleri yaptığı gibi. Siz hocaya vereceğiniz para ile belki de bu hayatta son nefesini verdiğini düşünen bir insana el uzatabilirsiniz. Eşler arasında büyü belirtisi olduğu düşünülen kişilere en iyi iyilik yapmak gelecektir.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here