Ana sayfa Bağlama Büyüleri Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

176
6

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama büyüsü yapan hocalar konusunda araştırma yaparak eşinizin, sevgilinizin ya da çocuğunuzun vurdumduymazlığını ortadan kaldırabilirsiniz. Kendisine, ailesine ve sevdiklerine karşı sorumsuz olan kimselerin bağlılık duygusunun oldukça zayıf olduğu bilinir. Bu nedenle de kişilerin bağlama için büyü yaptırılarak sorumlu olması sağlanır. Bağlama yaptırmak isteyenlerin genellikle kişinin akrabaları oldukları bilindiğinden bu büyü kötü niyetlerle gerçekleşmez.

Büyünün genel amacı bilindiği üzere kişinin sorumluğunu arttırmak ve bilinçli olmasını sağlamaktır. Bu nedenle de her bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyene olumlu yanıt verilmeyebilir. Çünkü hocalar ve medyumlar bu konuda oldukça titiz davranır.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü etkileri, insandan insana ve büyünün yapılış amacına göre farklılık gösterebilmektedir. Bağlanmak istenen kişi eş, çocuk ya da kardeş olabilir. Burada temel husus bağlama büyüsü yapan medyumlar ve onlara gelen taleplerdir. İnsanların bir kısmı sorumsuzluğu ve sevgisizliği nedeni ile yakınlarını bağlar. Bu da olumsuz bir duruma neden olmadığı için bağlama büyüsü yapan hocalar tarafından olumlu karşılanır.

Bağlamak için büyü yaptırılacağında amaç kötü niyetse bu durumda hocaların talebi geri çevireceğinden şüphe etmemek gerekir. Çünkü hocalar büyü yapıyor ama insanların geleceğini de önemsiyor. Eğer kötü niyetli bir büyü yaptırmak istiyorsanız bu düşünceden vazgeçmeniz gerekir.

Bağlamak için Büyü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yaptırabilmek için öncelikle bir hocaya başvurmalısınız. Bağlama yaptırma amacını ve bağlayacağınız kişinin kim olduğunu büyün detayları ile iletmeniz gerekir. Medyum ya da hoca bağlama amacıyla büyü yapılabileceğine karar verdiğinde süreç başlar. Hocanın sizden istediklerini harfiyen yerine getirmeniz ve büyüye kalben inanmanız şarttır. Bu sayede sadece büyünün tutmasını sağlamakla kalmayacak aynı zamanda büyünün kısa sürede gerçekleşmesine de zemin hazırlayacaksınız.

Bağlamak için büyü yaptırılacağında büyünün yapılacağı kişi kadın veya erkek olabilir. Bu durum büyüde herhangi bir farklılık ortaya çıkarmayacaktır. Bu noktada asıl mesele büyünün doğru hoca ve medyum tarafından gerçekleştirilmesidir. Büyü ile ilgili sürecin son aşaması beklemedir. Çünkü büyünün tutması için sabır en önemli konudur. Aceleci davranan pek çok kişi için büyü tutmaz.

Ayrıca Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

6 YORUMLAR

  1. Biz de geri getirme işlemi yaptık hocamla sevgilim bana geri döndü allaha şükürler olsun.

  2. Arkadaşlar ben selin, ben de geri getirme işlemi yaptırdım hocamıza gayet iyi ve hızlı sonuç aldım buraya yazmak izledim yaptırmak isteyenleriniz olursa çekinmeyin hocamız çok dürüst ve samimi bir insan.

  3. Selam dostlar biz hocamla kaybettiğim bir eşyayı geri getirmek için işlem yapmıştık bana rahmetli eşimden kalan bir yüzüktü 1 ay sonra evin bir yerinden çıktı gerçekten çok önemli bir eşyaydı benim için ve geri geldiği için çok mutluyum.

  4. çok bağlama duası yapan hoca gördüm ama sizin gibisini görmedim hocam. gerçekten bu işte bir numarasınız

  5. ben diğer hocaları bilmem ama siz gerçekten işinizi hakkıyla yapan nadir hocalardansınız. bağlama tılsımı bu kadar hızlı tutacağını hiç beklemezdim

  6. Benim kocama olan bağlılım eskisi gibi değildi 10 yıldrı evliyiz eskisi gibi değildi hiçbi şey bende böyle olmasını istemiyodum. Yasin hoca ile sorunuma hemen el attık. Şuan eşim ile ben birbirmizizde aşırı derecede düşkğn bi hal aldık hatta daha öncesinden bin kat iyiyiz. Teşekkür için sizi arayacagım hocam..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here