Ana sayfa Aşk Büyüleri Aşk Büyüsü Duası

Aşk Büyüsü Duası

100
0

Aşk Büyüsü Duası

Aşk Büyüsü Duası
Aşk Büyüsü Duası

İlk olarak bir kırmızı elma alınmalı ver ardından alınmış olan kırmızı elma güneş ışığının altında bir süre bekletilmeli. Daha sonrasında ise kırmızı elma iki el yardımı ile tutulmalı ve üzerine ey güzel leydi kudretli tanrıça kadar sonuz bir güzelliğin var denmesinin ardından bana arkasından en güzel gökteki yıldızları ver sözcüğü söylenmelidir.

Elmanın üstüne tılsımlı sözcüklerin okunmasının ardından niyete geçilmeli ve niyet edilmesinin ardından ise elma yenmelidir. Elmanın yenildiği sırada ise aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini tekrarlamanız gerekiyor.

Aşk Büyüsü Ritüeli Kullanarak Aşık Etme

Gece yarısının ardından sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafını elinize alarak işe başlamanız gerekmektedir. Bunun  sonrasında ise kırmızı bir mum yakmanız v bunun etrafında fotoğrafı yarım saat boyunca dolaştırmanız gerekiyor. Aradan geçen otuz dakikanın ardından fotoğrafın sahibi olan kimsenin tam olarak iki kaşının ortasına dikkatli bir şekilde bakmalısınız.

Dikkatli bir şekilde bakmanızın ardından ise içinizden ne dilemek istiyorsanız dileyin ve bu dileklerinizi o fotoğrafa yönelik bir şekilde söyleyin. Fotoğrafa yönelik olarak dilek ve isteklerinizi belirtmenizin ardından yapmanız gereken şey ise fotoğrafı yastığınızın altına koyarak sonrasında o yastıkta uykuya dalmaktır. Bunu sağladığınız takdirde kişinin aklına ve kalbine çok hızlı bir şekilde düşme imkanına da sahip olacağınızı belirtmek isterim.

Nohut İle Aşk Duası ve Ritüeli

Nohut kullanmak sureti ile yapmış olduğunuz bir aşk büyüsü neticesinde bir kimseyi kendinize aşık etme fırsatını bulabilirsiniz ve genel olarak bu büyü ritüelini uygulama amacınız da o kişinin size aşık olmasını sağlamaktadır. Nohut büyüsü aynı zamanda giden ve terk eden sevgilinin geri dönmesini de sağlayacak olan büyü ritüelleri arasında yer almaktadır. nohut büyüsü ritüeli hakkında internet ortamlarında pek çok bilgi bulunur bu bilgileri kullanmak sureti ile kişi kendi kendine de nohut büyüsü yapmaya kalkabilir ve bu husus oldukça önemli olan bir husustur.

Ayrıca nohut büyüsü kullanımı etkileri çok güçlü olmasından ötürü kişilerin kendi kendilerine bu büyü ritüelini uygulamaları esnasında çok büyük problemlerin de ortaya çıkmasına uygun ortamı hazırlayabileceğinden nohut büyüsü ritüelini uygulamak amacı taşımakta olan kimselerin öncesinde bir medyum hocası ile iletişim kurarak sonrasında ondan almış olduğu bilgileri ve çalışma şekillerini uygulamaları gerekmektedir. Nohut büyüsü ritüelini uygulamak adına pek çok farklı yöntem bulunur. Büyünün uygulanmak istediği yöntem tercihi gerçekleştirilirken aynı zamanda elde edilmesi amaçlanmakta olan etki de büyük bir önem taşır ve ona göre bir seçim yapılmalıdır.

Nohut İle Gerçekleştirilen Aşk Duası Etkileri

Nohut büyüsü ile gerçekleştirilmiş olan aşk duası ve ritüeli gerçekleştirildiği süreden çok kısa bir süre sonra büyük etkiler göstermeye başlayacaktır. Büyünün icra edilmiş olduğu ilk gün büyü yapılmış olan kişi kendisini çok tuhaf hissedecektir. Büyü yapılan kişi unutkanlıklar yaşar ve cüzdan, telefon ve anahtar tarzındaki değerli  eşyalarını bir yerlerde unutabilir. Büyünün icra edildiği ikinci gün ise büyü tesirinde olan kişi sabah vakitlerinde uyanma aşamasında büyük zorluklar yaşar.

Büyü tesirinde olan kişi bütün gün boyunca miskin ve uykulu bir halde olacaktır. Buna göre üçüncü günde ise kişi büyü tesiri altında olmaya devam eder ve bu gün sakarlık etkileri görülmeye başlar. Dördüncü günde büyü tesirinde olan insan büyüyü yapan kişiyi sık bir şekilde düşünmeye başlar. Büyünün beşinci ve son gününde ise tesirde kalan insan gerçekten büyü yapan kişiye dair bastırılamaz duygular hisseder.

Ayrıca Sevgi Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here